Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Vánoční dárky s VIP garancí vrácení do 31. ledna 2024

Vánoční dárky s VIP garancí vrácení do 31. ledna 2024
Vánoční dárky s VIP garancí vrácení do 31. ledna 2024


Vážení zákazníci, 

abychom Vám maximálně zpříjemnili předvánoční pořizování dárečků a ukázali Vám, že vánoční dárky přes internet nemusí znamenat problém, připravili jsme pro Vás unikátní vánoční garanci, v rámci které máte nyní možnost vrácení zboží zakoupeného přes náš e-shop nebo prodejny do 31. 1. 2024, a to v případech, kdy Vám zboží velikostně nebo jinak nevyhovuje. Už tak nemusíte řešit například co s dárkem, u kterého jste netrefili velikost, barvu a podobně. Nevyhovující vánoční dárek bez řečí přijmeme zpět.

Jak vrátit nebo vyměnit dárek, když jste se náhodou netrefili? 

Zboží zakoupené přes e-shopkamennou prodejnu, které chcete v rámci této exkluzivní lhůty vyměnit či vrátit, prosím, zašlete zpět na adresu společnosti SEVEN SPORT s.r.o. (Dělnická 957, Vítkov 74901, okres Opava) společně s průvodním dopisem a kopií faktury. Můžete jej vyměnit nebo vrátit také na libovolné české prodejně inSPORTline.

Pro urychlení celého procesu v obou případech prosím vyplňte předem tento formulář.

Podmínky:

  • akce se vztahuje na nákupy uskutečněné od 1. 11. 2023
  • nevhodně vybraný vánoční dárek můžete vyměnit nebo vrátit do 31. 1. 2024
  • akce se vztahuje na všechny nákupy uskutečněné na www.insportline.cz nebo skrze kamenné prodejny (Praha 10, Praha 5, Brno, Ostrava, Vítkov u Opavy)
  • akce platí pouze pro koncového maloobchodního zákazníka
  • akce se vztahuje na nepoužívané zboží (vrácené zboží musí zabaleno - například v původním transportním obalu či kartonu, dále v originálním obalu či krabičce, nesmí nést známky užití a také musí být kompletní a nepoškozené)
  • akce se nevztahuje na výživové doplňky a podobné produkty s datem spotřeby

Náš TIP: 

Přejeme příjemný nákup,
Tým inSPORTline

Akce a slevy na email
Akční newsletter