Zpět ve hře: Elektrická vozítka vám navrátí svobodu pohybu

S rostoucím věkem či následkem zdravotních obtíží se můžeme ocitnout v situaci, kdy se z pohybu stane náročný úkol a dostat se po svých z jednoho místa na druhé se promění ve výzvu. Elektrické vozíky v takových případech představují nejen cestu k navrácení mobility, ale také symbol nezávislosti. S nimi vjede do vašich dní nová kvalita života.

Elektrická vozítka slouží jako jedinečný prostředek pro každodenní přesuny. Podle typu modelu vám usnadní pohyb doma i venku, a otevřou tak dveře k zážitkům, které by jinak zůstaly nedosažitelné. Díky snadné ovladatelnosti a nenáročné obsluze představují jedinečné řešení pro seniory i lidi se sníženou mobilitou. Vyrobené s důrazem na kvalitu se stanou nepostradatelným pomocníkem při aktivitách všedního dne. 

Se skútrem do ulic

Speciální elektrické skútry inSPORTline vnesou do “pochůzek” po městě čerstvý vánek a z výletů za přáteli či do okolí se stane radost. Jejich praktický design byl navržen pro maximálně bezpečné a pohodlné užívání. Robustní konstrukce na třech nebo čtyřech kolech poskytne při nástupu náležitou stabilitu, a vy se tak budete moci bez obav usadit a vydat se na cestu. Komfortní jízdu vám zaručí polstrované sedadlo se sklápěcími opěrkami na ruce i možnost se pohodlně opřít. 

Dlouhý dojezd, rychlost v malíčku

Vyrazit si na elektrickém skútru můžete bez řidičského průkazu i obav o bezpečnost. Poháněný je výkonným motorem a silnou baterií, s níž najedete na jedno nabití podle typu modelu 45 až 55 km. Stabilní desetipalcová kola hravě zvládnou i lehký terén a mírný kopec. Starost o rychlost, s jakou budete brázdit ať už městské ulice, či přilehlá zákoutí, můžete pustit z hlavy. Tlačítkem na řídítkách nebo ovládací páčkou jednoduše zvolíte rychlostní režim a pak už se jen necháte vézt. Projet se můžete vyhlídkovou rychlostí či svižnějším tempem. Rychlostní režimy se pohybují podle modelu od 10 do 25 km/h. Díky elektrickému pohonu budou vaše vyjížďky tiché i ohleduplné k životnímu prostředí. 

Jízda pod kontrolou

Všechny modely inSPORTline spojuje důraz na bezpečnost, jednoduché ovládání a praktičnost. Systém osvětlení a blinkrů se postará o to, že budete vždy vidět, a dvě zpětná zrcátka vám zase zaručí dokonalý přehled o dění na vozovce za vámi. Důležité informace jako rychlost, ujetou vzdálenost nebo stav baterie pak vždy najdete na přehledném podsvíceném displeji, který nezklame ani za horší viditelnosti. 

Vše potřebné po ruce

Nejen na nákup oceníte bohatý úložný prostor. Tříkolky Zorica a Marica z naší nabídky disponují hned dvěma uzamykatelnými úložnými prostory v zadní části. Čtyřkolka Lubica zase nabídne jeden prostor vzadu a praktický košík vpředu. S jejím moderním futuristickým designem navíc při jízdě rozhodně nezapadnete v šedi ulic. Od nenechavých rukou ve vaší nepřítomnosti ji pak uchrání hlasitý alarm.  

Vyjížďky z křesla  

Pohyb doma i venku usnadní elektrická pojízdná křesla. Stanou se skvělým parťákem pro každodenní přesuny a díky své maximální skladnosti i na delší cesty a výlety. Jedinečný skládací systém totiž dělá z elektrických vozíků inSPORTline kompaktní hvězdy. Za několik okamžiků se promění ve skladné “zavazadlo”, které snadno naložíte do kufru auta.
Poháněné dvěma silnými motory o celkovém výkonu 700 W zvládnou i nerovný povrch a lehké stoupání, které navíc usnadní funkce automatického zastavení. Pokud se v kopci rozhodnete zastavit, vozík automaticky zabrzdí. Dostatečně velká nafukovací zadní kola zase dodají jízdě extra stabilitu. Odpružení v přední i zadní části zaručí její plynulost a zážitek bez otřesů. Praktický klakson na vás zase v případě potřeby patřičně upozorní okolí.

Jednoduše, pohodlně

Vybavené výkonnou baterii ujedou inSPORTline elektrické vozíky až 24 km, a bez obav tak vydrží denní pojížďky. Maximální rychlost 6 km/h se postará o jejich bezpečnost i dobrou manipulaci.
Pro pohodlné ovládání a komfortní pobyt ve vozíku je uzpůsobená celá jeho konstrukce. Bezproblémové nasednutí zaručí sklápěcí opěrky na ruce i na nohy. Model Hawkie Evo disponuje také podpěrou pro hlavu a díky elektronicky polohovatelné opěře zad se přizpůsobí individuálním potřebám uživatele. K základní verzi vozíčku Hawkie lze pak opěrku pro hlavu dokoupit.
Jednoduchý a intuitivní joystick na opěrce ruky dělá z ovládání vozíku hračku. Jeho umístění je flexibilní a vyhoví požadavkům praváků i leváků. Praktický prvek obzvláště při péči o uživatele s velmi nízkou mobilitou představuje dálkové ovládání umožňující asistenci druhé osoby. V případě potřeby lze pohon vozíku také vypnout a tlačit jej manuálně před sebou.

Extra výbava na cesty

Pro ještě vyšší komfort můžete vozík dovybavit řadou praktických doplňků. Odepínací brašna na “záda” vozíku přijde vhod na nákup i na výlet. Uživatelé podpůrných holí zajisté ocení flexibilní držák, který rychle a snadno upevní na rám vozíku. Nabít telefon nebo si posvítit na cestu budete moct s USB nabíjecím portem a LED světlem v jednom. Náhradní baterie zase zaručí, že ani při delších vyjížďkách vás vozík nenechá ve štychu. Ochranu před nečistotami, ale i snadnější přepravu složeného vozíku poskytne praktický obal.

Ať už se potýkáte se sníženou možností pohybu vy, nebo vaši blízcí, elektrické skútry a vozíky inSPORTline se stanou symbolem osobní volnosti a soběstačnosti v dané situaci. Díky jejich kvalitnímu provedení, designu promyšlenému do detailů a dostupné ceně se promění v neocenitelnou pomoc při každodenních aktivitách i malých dobrodružstvích.

Je článek užitečný?

0x se líbilo

Je nám líto, že se vám článek nelíbil:
Děkujeme. Přidejte si do oblíbených:

Team inLIVE

Tým nadšenců, odborníků a produktových specialistů společnosti inSPORTline, kteří svým produktům nejen rozumí, ale zároveň je i sami na vlastní kůži testují a zkouší, co vydrží, protože sport milují a protože chtějí umět svým zákazníkům poradit a doporučit ten nejvhodnější produkt dle jejich potřeb a svých vlastních zkušeností.Související články

Související kategorie