Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Crussis představuje nové elektromotory PANASONIC!

Crussis představuje nové elektromotory PANASONIC!
Crussis představuje nové elektromotory PANASONIC!
S novou sezónou nový motor – oblíbená elektrokola Crussis letos přijíždějí zase s něčím navíc!

Vybrané modely 2023 jsou vybaveny výkonnými motory špičkové značky PANASONIC. Jedná se o nejzásadnější novinku letošní řady a zároveň také největší lákadlo pro zákazníky. Nové modely – Panasonic GX Power Plus a GX Ultimate – jsou vyladěny tak, abyste se s nimi mohli vydat kamkoliv bez ohledu na náročnost terénu a nabízejí tak zajímavou alternativu k již zavedeným značkám na trhu. Pojďme se na ně podívat!
 
GX ULTIMATE
Za hranicemi možností

Silnější ze dvou motorů a nejvýkonnější Panasonic momentálně na trhu, GX Ultimate je tu od toho, aby vám pomohl vystoupat i na ty nejnáročnější vrcholky. Stabilní přísun síly vám pomůže k dosažení vašich cyklistických cílů, ani nebudete vědět jak!

S maximálním točivým momentem 90 Nm generuje motor dostatek síly právě i v náročném terénu, a proto je jako stvořený pro e-horáky. Kompaktní provedení a hmotnost něco málo pod 3 kg navíc MTB rámu sedí nejvíce. Jedná se o jeden z nejsilnějších elektrických motorů na trhu.
 
 
GX POWER PLUS
Užij si kilometry navíc

Skvělý výkon pro všechny, kdo si chtějí užít rychlou a pohodovou jízdu – obzvlášť na náročných lesních cestách nebo na štěrku. Motor Panasonic GX Power Plus je skvělá volba obzvlášť pro dlouhé vyjížďky.

Motor je jen o něco těžší než GX Ultimate, i tak ale patří k nejlehčím středovým motorům na trhu. S točivým momentem 75 Nm navíc s přehledem zvládne těžší terén i cyklostezky.
 
  Panasonic GX Ultimate Panasonic GX Power Plus
Točivý moment 90 Nm 75 Nm
Výkon 250W (max. 500W) 250W (max. 500W)
Q-faktor (rozteč klik) 165,8 mm 191 mm
Hmotnost 2,95 kg 3,2 kg
 

Ovládání
Rychle a přehledně
 
Oba motory disponují moderním barevným displejem s českým rozhraním. Máte na výběr ze 4 druhů asistence – ECO, STANDARD, HIGH a AUTO. První tři jsou již zavedenou klasikou, automatický režim ale představuje zajímavou inovaci.

Funguje totiž s torzním snímačem a dávkuje elektrickou dopomoc podle toho, jakou silou šlapete do pedálů. Šetří tak energii i čas – pokud jedete v nerovném terénu, v podstatě již nemusíte za jízdy režim přepínat.

Oba motory jsou navíc tiché a ani při vyšších otáčkách neztrácejí na záběru. Pokud se poohlížíte po elektrokolu, které má "něco navíc", modely Crussis s motory Panasonic určitě doporučujeme!
Akce a slevy na email
Akční newsletter