Úvod > Jak číst účinky výrobku?

Jak číst účinky výrobku?

RADARVÝBĚR VÝROBKŮ

Víme dokonale, že výběr vhodných doplňků stravy je klíčem k úspěchu v každé sportovní disciplíně. Proto jsme připravili pro naše zákazníky jednoduchý navigační program, který usnadní orientaci v naší široké nabídce výrobků. Chcete vědět, který přípravek bude pro Vás optimální? Přemýšlíte, na jaké zátěžové parametry a v jaké míře má vliv jeho pravidelné užívání? A nebo jednoduše chcete navzájem porovnat několik výrobků. Nyní je to snadnější, než si myslíte! Každý výrobek má svůj individuální RADAR.Stačí jeden pohled a už budete znát hlavní účinky výrobku a k jakému tréninkovému cíli je nejvhodnější.

 

PŘÍKLADOVÝ RADAR K VÝROBKU REDFASTER:

IRON BODY je oddělení určené nejtvrdším a nejsilnějším sportovcům. Lidem, kteří si vytyčili jeden hlavní cíl: dosáhnout co největší svalové hmoty. V této kategorii najdete nejúčinnější doplňky a přípravky s anabolickými účinky, které Vám zajistí nejlepší efekty v nárůstu váhy. Díky nim budete monstrózní a Vaše postava bude budit respekt.

HMOTNOST: Máte rychlou látkovou výměnu? Navzdory bohatému jídelníčku a těžkým tréninkům nemůžete získat vytouženou váhu? Výrobky z tohoto oddělení Vám pomohou rychleji zmohutnět.

SVALY: Vaším cílem je nárůst čisté svalové hmoty? Sníte o větším svalovém obvodu, ale bez zbytečného přibírání kilogramů? Výrobky z této skupiny zajistí, že se Vaše tělo promění ve skálu.
HMOTNOST - 0
SVALY - 0

MAX DYNAMITE je oddělení vytvořené pro výjimečné siláky, kteří chtějí z útrob svých svalů získat skryté poklady nadlidské síly a možností. Tyto výrobky zajistí, že Vaše pěst porazí protivníka silou uragánu a zvládnete každou zátěž v posilovně. V této kategorii najdete nejúčinnější energetické a povzbuzující prostředky, které zlepší rychlost Vaší reakce a dají Vám energii a sílu dynamitu.

SÍLA: Trénujete disciplínu, v níž má síla rozhodující význam? Chcete zlepšit své výsledky? Hledáte impuls, který Vám pomůže překonat hranici k vytouženému cíli nebo porazit protivníka? Pociťte sílu a moc! Vyhrávejte!

VYTRVALOST: Dlouhé a maximálně intenzivní tréninky Vás vyčerpávají? Chybí Vám energie, abyste vydrželi až do konce? Je čas to změnit! Načerpejte „palivo" nejvyšší kvality pro svoje svaly.

SÍLA - 5
VYTRVALOST - 5


FAT EXECUTOR je oddělení pro všechny, kteří intenzivně trénují a potřebují se zbavit zbytečného "balastu". Chcete dosáhnout ideálního těla bez tuku s krásně vyrýsovanými svaly nebo se prostě zbavit několika přebytečných kilogramů? V tomto oddělení najdete nejefektivnější prostředky podporující redukci tělesné hmotnosti a zlepšující rychle křivky Vaší postavy.

VYRÝSOVÁNÍ SVALŮ: Máte lehkou nadváhu nebo sklon k tloustnutí? Nedělejte si s tím hlavu! Vytvořili jsme ideální výrobky pro Vás, které zvýši efektivitu redukční diety a umožní Vám navždy shodit přebytečná kila.

HUBNUTÍ: Chcete roztočit látkovou výměnu a rychle spálit nechtěný tuk? Chcete ukázat tvrdé a dobře vyrýsované svaly? Naše výrobky jsou neobyčejně účinnou zbraní v boji s podkožním tukem!
VYRÝSOVÁNÍ SVALŮ -  0 
HUBNUTÍ - 2

BODY PROTECTION je oddělení určené pro všechny aktivní osoby, které chtějí komplexně pečovat o svůj organismus. Dokonce i silné tělo vyžaduje dodatečnou ochranu! Bez vhodné dávky vitaminů, minerálů a regenerujících složek nefunguje organismus správně. Získejte ztracenou formu a vitální síly! Chraňte se proti přetížení a nebezpečnými úrazy!

KONCENTRACE: Cítíte se přetížení? Chybí Vám chuť se učit, pracovat nebo cvičit? Chcete si zlepšit koncentraci a cítit se celkově lépe? Zapomeňte na únavu! Tyto výrobky Vás povzbudí k činům.

VITALITY: Máte narušenou rovnováhu v organismu? Chodíte věčně nevyspaní, bolí Vás klouby a nebo nemáte chuť k jídlu? Doplňte výživové složky a získejte špičkovou fyzickou a psychickou formu!

KONCENTRACE - 5
VITALITY - 5

Český košík roku 2015 Ověřeno zákazníky Finalista Shop roku 2016 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 let Apek - certifikovaný obchod