Na hlavní obsah

Produkty v porovnávači

Elektrokola CRUSSIS rozjíždí sezónu 2023

Elektrokola CRUSSIS rozjíždí sezónu 2023
Elektrokola CRUSSIS rozjíždí sezónu 2023

Nový rok je tu a s ním i zbrusu nová řada špičkových e-biků Crussis! Jedná se již o dvanáctou sezónu české značky, která rok co rok přichází s širokou a ucelenou nabídkou elektrokol pro každý typ ježdění. Od konkurence ji pak odlišují zejména výrazné barvy, sportovní design a vysoká kvalita komponentů. Pojďme se podívat, co vás čeká letos!

NOVÉ MOTORY PANASONIC

Motory Panasonic jsou stěžejním bodem této sezóny. Pohání horské a krosové modely osmičkové devítkové řady. Vývojový tým značky Crussis s japonským výrobcem vyladil parametry motoru tak, aby co nejlépe odpovídal potřebám právě českých cyklistů. Pro typický kopcovitý terén byl proto navržen výkonný motor s okamžitým záběrem, který je navíc tichý, úsporný a nabízí dokonalý požitek z jízdy.


PANASONIC motor pohání horské a krosové modely dvou nejvyšších řad. Osmičková jezdí na modelu GX Power Plus (max 400 W, 75 Nm), zatímco ta devítková má k dispozici ještě výkonnější GX Ultimate s točivým momentem 95 Nm (max 600 W). K dostání jsou v typicky zářivých barvách, kterými je tato značka proslulá i v umírněnějším jednobarevném provedení.

Jedno mají ale společné – všechny nabízí speciální režim „Auto“, který spolupracuje s torzním snímačem a dávkuje dopomoc podle toho, jakou silou šlapete do pedálů. Jízdu vlnitým terénem si tak užijete naplno, aniž byste neustále museli měnit režim.

E-KOLA PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Kromě nových motorů ale stále zůstávají osvědčené modely z předchozích let. Máte na výběr mezi svižným italským motorem OLI SPORT nebo spolehlivými modely Bafang MaxDrive a Bafang M500.

Co se geometrie týče, zůstávají osvědčené horáky s označením e-Atland, e-Guera, e-Largo a e-Fionna, trekové modely e-Gordo a e-Savela, snadno identifikovatelné e-Cross a e-Cross low a nakonec i městské modely pod nálepkou e-City a e-Country. To vše ve výrazných designech i jednobarevných variantách pod označením „ONE“.

Prohlédněte si celou letošní nabídku v on-line katalogu!

Související produkty

Akce a slevy na email
Akční newsletter