Úvod > Aktuality a akce > Vánoční dárky přes internet s VIP garancí vrácení do 31. 1. 2022

Vánoční dárky přes internet s VIP garancí vrácení do 31. 1. 2022

Vánoční dárky přes internet s VIP garancí vrácení do 31. 1. 2022


Vážení zákazníci, 

abychom Vám maximálně zpříjemnili předvánoční pořizování dárečků a ukázali Vám, že vánoční dárky přes internet nemusí znamenat problém, připravili jsme pro Vás unikátní vánoční garanci, v rámci které máte nyní možnost vrácení zboží zakoupeného přes náš e-shop nebo prodejny do 31. 1. 2022, a to v případech, kdy Vám zboží velikostně nebo jinak nevyhovuje. Už tak nemusíte řešit například co s dárkem, u kterého jste netrefili velikost, barvu a podobně. Nevyhovující vánoční dárek bez řečí přijmeme zpět.


Jak vrátit nebo vyměnit dárek, když jste se náhodou netrefili? 

Zboží zakoupené přes e-shop, které chcete v rámci této exkluzivní lhůty vyměnit či vrátit, prosím, zašlete zpět na adresu servisního oddělení (Čermenská 486, Vítkov 74901, okres Opava) společně s průvodním dopisem a kopií faktury.

Zboží zakoupené přes kamennou prodejnu je možné vyměnit nebo vrátit na libovolné české prodejně inSPORTline nebo jej zaslat na výše uvedenou adresu servisního oddělení.

Pro urychlení celého procesu v obou případech prosím vyplňte předem tento formulář.

Podmínky:

  • akce se vztahuje na nákupy uskutečněné od 25. 10. 2021
  • nevhodně vybraný vánoční dárek můžete vyměnit nebo vrátit do 31. 1. 2022
  • akce se vztahuje na všechny nákupy uskutečněné na www.insportline.cz nebo skrze kamenné prodejny (Praha 10, Praha 5, Brno, Ostrava, Vítkov u Opavy)
  • akce platí pouze pro koncového maloobchodního zákazníka
  • akce se vztahuje na nepoužívané zboží (vrácené zboží musí zabaleno - například v původním transportním obalu či kartonu, dále v originálním obalu či krabičce, nesmí nést známky užití a také musí být kompletní a nepoškozené)


Náš TIP: 

 

Přejeme příjemný nákup,
Tým inSPORTline