Úvod > Aktuality a akce > Vánoční dárky přes internet s VIP garancí vrácení do 31. 1. 2020

Vánoční dárky přes internet s VIP garancí vrácení do 31. 1. 2020

Vánoční dárky přes internet s VIP garancí vrácení do 31. 1. 2020


Vážení zákazníci, 

abychom Vám maximálně zpříjemnili předvánoční pořizování dárečků a ukázali Vám, že vánoční dárky přes internet nemusí znamenat problém, připravili jsme pro Vás unikátní vánoční garanci, v rámci které máte nyní možnost vrácení zboží zakoupeného přes náš eshop nebo prodejny do 31. 1. 2020, a to v případech, kdy Vám zboží velikostně nebo jinak nevyhovuje. Už tak nemusíte řešit například co s dárkem, u kterého jste netrefili velikost, barvu apod. Nevyhovující vánoční dárek bez řečí příjmeme zpět.


Jak vrátit nebo vyměnit dárek, když jste se náhodou netrefili? 

Zboží zakoupené přes e-shop, které chcete v rámci této exkluzivní lhůty vyměnit či vrátit, prosím, zašlete zpět na adresu servisního oddělení (Čermenská 486, Vítkov 74901, okr. Opava) společně s průvodním dopisem a kopií faktury. Zboží zakoupené přes kamennou prodejnu je nutné vyměnit nebo vrátit na dotyčné prodejně, nebo jej na adresu konkrétní prodejny zaslat. Pro urychlení celého procesu v obou případech prosím vyplňte předem tento formulář.

  • nevhodně vybraný vánoční dárek můžete vyměnit / vrátit do 31. 1. 2020
  • akce se vztahuje na všechny nákupy na www.insportline.cz nebo kamenné prodejny (Praha 10, Praha 5, Brno, Ostrava, Vítkov u Opavy)
  • akce se vztahuje na nákupy uskutečněné od 30. 10. 2019
  • akce platí pouze pro koncového maloobchodního zákazníka


Náš TIP: 

 

Přejeme příjemný nákup,
Tým inSPORTline