Úvod > Aktuality a akce > Program péče o zákazníka - inSPORTline

Program péče o zákazníka - inSPORTline

Program péče o zákazníka - inSPORTline

 

Vážení zákazníci, 

v programu péče o zákazníka inSPORTline jsme připravili spoustu výhod díky kterým  bude Váš nákup jednoduchý, bezpečný a také výhodný! Poznejte ty nejlepší z nich:
 

1. Rozšířená záruka 5 let

Naše úsilí stále směřujeme k tomu, aby naše stroje byly kvalitní, stabilní a odolné. Kvalitou našich fitness strojů jsme si jisti, a proto nabízíme na spoustu fitness a kardio strojů rozšířenou záruku 5 let. Ta se vztahuje na rám stroje, jakožto nejnamáhanější část všech našich strojů.

2. Servis u zákazníka

Uvědomujeme si, že v případě poruchy stroje je pro zákazníka komplikované stroj zabalit a poslat jej k nám k opravě. Proto jsme náš program péče o zákazníka rozšířili o službu "Servis u zákazníka", kdy se v případě poruchy stroje jednoduše spojíte s našim servisním týmem, který v případě potřeby dorazí k Vám domů a stroj opraví na místě bez nutnosti stroj balit a zasílat. Vám tak šetříme hlavně čas a úsilí, které byste jinde museli vynaložit v případě požadavku na reklamaci poruchy stroje.

3. Sleva za věrnost až -15 %

Jako poděkování za Vaši přízeň máme pro Vás připraven "Věrnostní program stálého zákazníka". Za každý Váš nákup na insportline.cz Vám přidělíme věrnostní slevu, kterou pak můžete využít kdykoliv v budoucnu pro Váš další nákup. Slevy se pohybují od 1-10 % a nešetříme ani akcemi, kdy Vaši slevu na vymezenou dobu navýšíme, v takovou dobu je pro Vás nákup ještě výhodnější a slevy mohou být až 15 %!

4. Doprava zdarma

Jako jedni z mála na českém trhu jdeme zákazníkovi naproti a náklady na dopravu zboží se snažíme snižovat jak jen to je možné! Standardně proto nabízíme dopravu zdarma na všechny nákupy v hodnotě nad 2 000 Kč s DPH a výjimkou nejsou ani časté akce s dopravou zdarma již od 300 Kč s DPH. Navíc ve chvíli, kdy na dopravu zdarma nedosahujete Vám jdeme znovu naproti velmi nízkými cenami dopravy, které startují již na 33 Kč (výdejní místa HeurekaPoint) a 59 Kč (u služby PPL Partner).

 

Děkujeme za Vaši přízeň!
Tým inSPORTline... 


Český košík roku 2015 Ověřeno zákazníky Finalista Shop roku 2016 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 let Apek - certifikovaný obchod

Sledujte nás

Akce a slevy na email