Úvod > Aktuality a akce > Posledních pár let mě oslovila zejména jízda na kole.

Posledních pár let mě oslovila zejména jízda na kole.

Jmenuji se Marie a je mi 61 let, bydlím v moravském městečku jménem Šumperk. Celý život žiji aktivně sportem. 


Posledních pár let mě oslovila zejména jízda na kole.

Ovšem posledních pár let mě oslovila zejména jízda na kole. Dá se říci , že pokaždé když jsem měla čas, jsem sedla na kolo a šlápla do pedálů. Beru to, jako určitý druh odreagování, kdy okolo mě nikdo není a mohu si vyčistit hlavu.

Okolnosti mě však donutili odříct se mé vášně cyklistiky. Musela jsem se starat o svoji nemocnou maminku, tak jsem už neměla prostor trávit čas na kole. Proto jsem se rozhodla pořídit si rotoped značky inSPORTline.

Takto jsem si mohla máknou i doma v pokoji a pořád být nápomocna své mamince. Na druhou stranu usedám do sedla i v zimních měsících, kdy to pro mne předtím bylo nemožné, vyjet s kolem do zasněžených ulic.

Velice se mi líbí, že si můžu pootočením sama určit sílu odporu šlapání. Měním ji pravidelně každých 5 minut a střídám kopec s rovinu. Nebojím se říci, že pro mě není problém strávit na roptopedu značky inSPORTline i hodinu denně.

Je to totiž velice pohodlené, ale i tak jsem nezanevřela na projížďky v přírodě. Má to svoje kouzlo sjíždět a vyjíždět kopce v mém okolí. Sama na sobě cítím větší sílu a fyzičku a to právě po trénovaní doma s vynikajícím strojem inSPORTline. 

Určitě doporučuji každému, kdo nemá čas a možnost vydat se s kolem ven ať zvolí právě rotoped jako já. Určitě nebudete litovat, natrénujete svoje svalstvo a navíc spálíte přebytečné tuky a uděláte něco pro své zdraví.

To je si myslím v dnešním uspěchaném světě nejdůležitější. Udělat si chvíli sám pro sebe. Určitě si najdete pár desítek minut za týden, aby jste se cítili lépe. Stojí to za to.


Český košík roku 2015 Ověřeno zákazníky Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 5 let Apek - certifikovaný obchod

Sledujte nás

Akce a slevy na email