Úvod > Aktuality a akce > Sportuji tak abych komplexně rozvíjel své tělo.

Sportuji tak abych komplexně rozvíjel své tělo.

Ahoj,mé jméno je Leos,pocházím z Krnova, muj věk je 29 let. Žiju aktivní život a nedovedu si představit žít bez pohybových aktivit.


Sportuji tak abych komplexně rozvíjel své tělo.
Sportuji tak abych komplexně rozvíjel své tělo v zavíslosti na somatotypu který jsem.

Neustále vymýšlím a nalézám nové možnosti způsobu pohybu. Rád jezdím na chatu na Slovensku,kde tradične zpracováme dřevo na zimu a při zvedání těžkého špalku se mi přihodil výhřez ploténky. Což nebylo poprvé a znamenalo to přerušení mých pohybových aktivit zase na několik týdnů.

Při tomto zranění v 1.fázi musí být člověk v klidu, aby došlo k uvolnění postiženého místa a postupně se musí posilovat břišní svalstvo.Právě kvůli nevyrovnanosti svalového korzetu došlo k výhřezu. Hledal jsem co nejlepší způsob jak posílím svalový korzet,aby se zmenšila pravděpodobnost dostat se do  takovéto problématicke situace.

Doslechl jsem se o novince na trhu,kterou používají tvrdě trénující vojáci v USA. Jelikož pořizovací cena originalu byla okolo 5tisíc tak jsem zacal hledat alternativy. U firmy Insportline jsem objevil stejný produkt, ale za třetinovou cenu,tak jsem neváhal a ihned jsem si  MultiTrainer inSPORTline pořídil.

Věděl jsem že  s tímto pruduktem dokonale zpěvním korzet,především hluboke svalstvo kolem pateře,protože byl založen na přirozené práci se svým tělem.

Určil jsem si cviky a pravidelně jsem je prováděl ráno před prací a odpoledne. Cvičil jsem kruhově vždy asi 6 cviku zaměřených na příslušné partie. Každý cvik trval pri začatcích 20sec., dnes 45sec. a opakuji ho 4-5x,mezi seriema mam pauzu 2minuty a mezi cviky 1/2 času cviku.

V dnešních dnech se cítím velice skvěle a udržuji ve formě. Zvedám težké věci a zatím,musím zaklepat na dveře, bedra mi drží.

A proto děkuji za splnění mého cíle omezení tohoto problému na minimum! Kdo má zkušenosti s tímto problémem tak neváhejte a vyzkoušejte to,je to bomba!

Český košík roku 2015 Ověřeno zákazníky Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 5 let Apek - certifikovaný obchod

Sledujte nás

Akce a slevy na email