Úvod > Aktuality a akce > Magneticky bržděný rotoped Jupiter Ergo SE jsem dostala pod stromeček.

Magneticky bržděný rotoped Jupiter Ergo SE jsem dostala pod stromeček.

Váš výrobek jsem dostala pod stromeček. Moc jsem si přála magneticky bržděný rotoped, potřebuji posilovat hlavně dolní končetiny.


Magneticky bržděný rotoped Jupiter Ergo SE jsem dostala pod stromeček.

Od roku 2010 jsem pravidelně chodila na zumbu. V říjnu 2011 mi byla při běžné lékařské prohlídce zjištěna břišní kýla a vysoký krevní tlak. Zřejmě důsledek třech porodů a stres v zaměstnání. Lékař mi zakázal prudké pohyby a také břišní tanec – část prvků zumby. Moc mne zákaz mrzel, zvláště když mám dědičné sklony na problémových partiích – od pasu dolů. 

Na předvánoční návštěvě u mých klientů jsem poprvé vyzkoušela pohyb na strašně zastaralém rotopedu. Majitelka toho historického kusu jezdí denně 30 minut už 4 roky. Měla problém se zkracování lýtkových šlach, po půl roce bolesti přestaly. Nevadí jí, že nastavitelná zátěž nefunguje. Hlavně když se nohy hýbou. Kruhový pohyb ji doporučila její lékařka.

 Hodně mých známých mne od rotopedu zrazovalo. Prý kdysi stroj vlastnili, ale v krátkém čase se stal „nejdražším věšákem“ v domácnosti.

Přemýšlela jsem o svém odhodlání rotoped vlastnit a rozhodla se koupit nějaký v bazaru (kdyby mne stroj opravdu brzo omrzel). Poprosila jsem manžela, zda by mi pomohl s výběrem a odvozem domů. To bylo 16.12. 2011. Manžel otálel a vysvětloval všechny možné nevýhody ojetého stroje…

Pak nastal Štědrý večer a stroj byl největším překvapením pro zbývající čtyři členy naší rodiny.

V krabici bylo několik dílů, myslím asi 24. Během necelé hodiny manžel se synem rotoped inSPORTline Jupiter Ergo SE složili a všichni jsme jej vyzkoušeli. Zvláště nejmladší dcera, které je 12 let, vydržela jezdit skoro hodinu.

Každý den jezdím min. 2 x 20 min s hodinovou přestávkou , někdy i 35 minut v jednom kuse. Přitom sleduji televizi a mám dobrý pocit, že nelenoším. Spálím 500 – 850 kalorií, hlídám si srdeční puls, moje oblíbená zátěž je od 5st. – 11 st. obtížnosti.

Celé nohy se zpevnily, mám výbornou kondici, za 14 dní jsem zhubla 1,5 kg. Když sleduji televizi z rotopedu, nemám čas přemýšlet o nějaké chuťovce k filmu a poté co ukončím cvičení, nemám na jídlo pomyšlení. Potřebuji zhubnout min. 12 kg. Odhodlání a pevnou vůli mám.

 

Chci Vám poděkovat za výbornou cvičební pomůcku a úžasně tichý chod i při vyšší zátěži.

 

Diana 


Český košík roku 2015 Ověřeno zákazníky Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 5 let Apek - certifikovaný obchod

Sledujte nás

Akce a slevy na email